Kā ietaupīt, izvēloties saderināšanās gredzenu

saderināšanās gredzeniIr jāatzīst, ka laulības mūsdienās neizmaksā tikai pāris desmitus vai simtus latus kā var šķist cilvēkiem, kuri nav veikuši jebkādus aprēķinus. Pat pašas vienkāršākās kāzas 20 cilvēku lokā var izmaksāt jau virs EUR 1400, ja nevēlaties greznu kāzu auto un vidēja izmēra viesu namu.

Gredzenu izmaksas var sastādīt pat 30-40% no kopējām kāzu izmaksām. Kā tad izvēlēties saderināšanās gredzenu gudri, iegūstot skaistu un kvalitatīvu gredzenu, bet par to nepārmaksāt?

Lai izdarītu izvēli, vispirms tad būtu jāsaprot kas ir tās izmaksas, kas veido saderināšanās gredzenu cenu.

1) Gredzena materiāls – zelts, platīns, sudrabs, volframs, titāns, tērauds, palādijs. Bet vienmēr ir jāatceras, ka zelta gredzens ir ne tikai klasisks, zelta gredzens būs arī mūžīgs, aizsargāts pret koroziju,bet tajā pat laikā mīksts, ja gredzenu būs nepieciešams pārkniebt (gadījumā, ja uzpamst roka vai notiek kāds negadījums).

2) Dārgakmeņu klase, svars un skaits. Protams saderināšanās gredzens var būt arī bez dārgakmeņiem, bet ja tomēr vēlaties redzēt savas līgavas rokā kaut ko krāsaināku un elegantāku, tad viennozīmīgi ir vērts padomāt par gredzenu ar dārgakmeņiem.

Zilais safīrs

3) Gredzena materiāla tīrība. Zelta gredzeniem tā ir prove : 375 (9K), 585 (14K), 750 (18K).

zelta proves

zelta prove

4) Pārdevēja uzcenojums.

Kad mēs zinām kas sastāda saderināšanās gredzena vērtību, varam arī izanalizēt kā iegādāties mūsu vēlamo gredzenu par zemāko cenu.

Pieņemot, ka jūs izvēlēsieties zelta gredzenu ar dārgakmeņiem.

1) Atšķirība starp 375 proves un 585 proves zelta gredzenu cenām var būt 21% apmerā. Pie gredzena ar svaru 3 g atšķirība būs EUR 20. Turklāt jāatzīst, ka baltā zelta gredzena krāsa nebūs atšķirīga, bet pie zemākas proves palielināsies gredzena cietība, kas būs tikai papildus garantija, ka traumējot gredzenu, tas netiks deformēts tik lielā mērā, ka varētu pazust kāds no dārgakmeņiem.

2) Ja jūs vai jūsu topošā līgava īpaši nefano par tīrākās klases dārgakmeņiem, bet jums tomēr ir svarīgi, lai dārgakmens būtu skaists un mūžīgs – tad būtu vēlams izvēlēties dabīgus dārgakmeņus. Izveloties dārgakmeņus – centieties salīdzināt dārgakmeņa kvalitāti salīdzinājumā ar cenu. Tā jūs varēsiet atrast optimālos dārgakmeņus, ko iestrādāt vai kuru jau ir iestrādāti saderināšanās gredzenā. Bieži cilvēkiem šķiet, ka skaists safīrs vai briljans maksā EUR 1400, bet patiesībā kvalitatīvus akmeņus varēsiet atrast arī par 50x zemāku cenu.

3) Saderināšanās gredzena iegāde internetā no droša pārdevēja viennozīmīgi ļaus jums ietaupīt pat vairākus simtus latus. Piem., salīdzinot Grenardi mveikalos pieejamos safīra gredzenus ar ražotāja cenām, atklājās, ka uzcenojums mēdz būt pat 600 EUR par gredzenu. Ja neesat pārliecināti par kādu interneta veikalu un nevarat atrast arī atsauksmes, tad izmantojiet Ebay – izvērtējot pārdevēja reputāciju. Noteikti neizvēlieties pārdevēju, kuram ir tikai dažas atsauksmes.

Ievērojot šos 3 mazos padomus, jūs varat EUR 1200 vērtu gredzenu iegādāties par EUR 360.

Ja arī jums ir kādi padomi kā ietaupīt, izvēloties saderināšanās gredzenu, droši padalieties ar šo informāiju komentāros.

Tags: , ,

No comments yet.

Atbildēt

compralcol.it. Sappiamo dove vendere champagne in modo facile e veloce. . Ātrākais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. . poker online