Kā izvēlēties juvelierizstrādājumus – 2.daļa

Rotaslietu izvēle kopumā ir ikdienišķa – ja arī rotas pērkam reti, to valkātājas teju gandrīz katru dienu saskaras ar jautājumu, kādas rotas papildinās ārējo izskatu. Taču – vai attiecībā uz šo izvēli ir kādi priekšraksti par piemērotāko tieši jums? Vai ir rotas, kas mums piestāv labāk kā citas?

Pirmkārt, jāmin, ka te ir vērts piedomāt pie krāsu toņiem, kas piestāv un kas ne. Arī juvelierizstrādājumi ir iedalāmi pēc tiem pašiem principiem, pēc kā iedalām jebkurus aksesuārus. Piemēram, zelta un sudraba rotas. Vai arī – vadoties pēc rotās izmantoto d ārgakmeņu krāsām un nokrāsām.

Otrkārt, izvēloties rotas, varat meklēt sev piemērotāko tieši pēc dārgakmeņu veida, ņemot vērā to simboliku. Jums pavisam noteikti labāk piestāv tas, kas jums ir atbilstošs arī pēc nozīmes. Citiem vārdiem – tas, kas atbilst jūsu iekšējai būtībai.

Treškārt, izvēloties rotas, jums būtu jāņem vērā arī to dizains tādā nozīmē, ka jāpiemeklē gan savam vecumam, gan izskatam atbilstošākais variants. Piemēram, sievietēm ar slaidu, garu kaklu piestāvēs smalki, gari auskari, bet jaunām meitenēm vispār masīvas rotaslietas nebūtu ieteicams valkāt. Līdzīgi – ļoti uzmanīgi izvēlieties masīvus gredzenus, ja jūsu pirksti ir tievi un smalki. Jums jāmeklē kaut kas filigrāns, ar smalkām detaļām, ja pavisam nevēlaties atteikties no šādas izvēles.

Ceturtkārt, izvēlieties formas, kas papildina un izceļ jūsu dabisko skaistumu. Vai esat domājušas par to, ka varat piemeklēt rotas, kas labāk kā citas atbilst jūsu sejas formai? Lūk, daži fakti…

Garenai sejai (labāk kā citām sejas formām) piestāvēs auskari, kas veidoti ķekara formā. Īss kakls vizuāli kļūs vēl īsāks, ja auskaru garums sniegsies līdz valkātājas plecam. Visvairāk ar auskaru formām var eksperimentēt ovālas sejas formas īpašnieces. Rombveida sejas formai labāk piestāvēs augšpusē sašaurināti, bet lejas daļā paplatināti auskari, piemēram, lāsītes veida (arī ovāli, trīsstūri), bet nebūtu vēlams valkāt garus, šaurus auskarus. Taisnstūrformas sejas kontūras labā nozīmē izcels apaļas un ieapaļas formas. Ieteicams neizvēlēties par zoda līniju garākus auskarus. Kvadrātveida formas sejas izcelšanai vērā jāņem praktiski šie paši norādījumi, papildus var dot priekšroku jau minētajiem ķekarveida auskariem. Sirdsformas sejas īpašniecēm rekomendējamas gan lejas daļā paplatināta veida, gan kvadrāta formas auskari. Nevajadzētu izvēlēties formas ziņā sejai identiskas detaļas. Trīsstūra tipa sejai vēlams izvēlēties mazus apaļus vai lielākus ovālus auskarus. Apaļas sejas īpašniecēm arī ir salīdzinoši plaša auskaru formas izvēle – vienīgi vajadzētu izvairīties no stīpu veida auskariem un miniatūrām kniedītēm, kā arī izteiktām apļa formām.

Tags:

No comments yet.

Atbildēt

Ātrākais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. . poker online