Saderināšanās gredzenu cenas

Pirms saderināšanās gredzena iegādāšanās topošais līgavainis bieži meklē informāciju cik tad īsti maksā tāds lāga saderināšanās gredzens, kas patiktu līgavai un neatstātu viņu pašu kaunā.

Vispirms jau jāsaka, ka jebkurš gredzens ir gana labs, lai apliecinātu savu mīlestību, ja abi partneri patiesi viens ar otru vēlas nodibināt laulību.

Tajā pat laikā vajadzētu atcerēties, ka laulību plānojat slēgt vienu reizi (arī tad, ja iepriekšējā laulība kādu iemeslu dēļ nav izdevusies) un cerams uz mūžu – tātad gredzenam ir jābūt izturīgam pret koroziju un laika zobu 🙂

Ja jūs nevēlaties neko dārgu, bet tomēr vēlaties kaut ko mūžīgu – tad ir vērts padomāt par titāna vai volframa gredzenu ( tungsten ). Šādu gredzenu cenas tirgū svārstās no Ls 20-30 līdz Ls 100. Varat protams dabūt arī kaut ko greznāku par cenu ap Ls 260 piem., šo dizainera Edward Mirell titāna gredzenu ar briljantu.

titāna saderināšanās gredzens ar briljantu

Ja esat klasisko vērtību cienītājs un domājat par zelta saderināšanas gredzenu cenām, tad jums būtu jāsaprot kādas krāsas akmeņus vēlaties redzēt uz saderināšanās gredzena. Piemēram baltā zelta saderināšanās gredzens ar topāziem un briljantiem tepat pie  mums maksā zem Ls 200, tajā pat laikā, kad šāds gredzens lielajos Latvijas juvelierizstrādājumu veikalos maksās vismaz 1.5 – 2x dārgāk. Cik tad maksā zelta gredzeni ar akmeņiem? Jums būtu jārēķinās savas topošās līgavas gredzenam atvēlēt no Ls 150 līdz 300, ja nevēlaties neko ekskluzīvu un jums nav nepieciešams tīrākās klases briljants, kas viens pats bez gredzena var maksāt vairākus tūkstošus.

Baltā zelta gredzens ar topāziem un briljantiem

Bet ja es vēlos savu meiteni bildināt, turot rokā kaut ko ekskluzīvāku. Neatkarīgi no tā vai vēlaties dizainera darinātu zelta saderināšanās gredzenu ar briljantiem vai platīna gredzenu ar ornamentiem un dažādiem dārgakmeņiem, jums ir jāsaprot, ka gredzenu cenām nav robežas un viss atduras tikai pret jūsu maka biezumu, vajadzībām un iztēli.

Ja gredzens priekš jums ir tikai simbols un līgava pēc laulības gredzena to vairs nevalkās, tad varat padomāt par sudraba gredzenu, kurš maksās ap Ls 20 un kuru var ērti izrotāt ar dažādiem ornamentiem un gravējumiem, nemaksājot par to lielu naudu.

sudraba saderināšanās gredzens

Svarīgākais tajā visā tāpat paliks pats bildinājums un tas, kāds gredzens glabājas jūsu sirdī priekš šīs meitenes.

Ja vēlaties vairāk uzzināt kā iedalās saderināšanās gredzeni un kā izvēlēties īsto gredzenu, tad droši ieskatieties pārējos mūsu rakstos.

Tags: , ,

No comments yet.

Atbildēt

Ātrākais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. . ed4man.com/acheter-levitra.html outil pour la puissance masculine